Hakkımızda

Bebek ve çocuk ürünleri satışı üzerine Bambolina mağaza konsepti, “ Bize baktığınızda gökkuşağının bütün renklerini görebilirsiniz, mağazalarımızda ise tercih ettiğiniz tüm markaları!  ” ilkesi  ile 2018 yılında kurulmuştur. 

Amacımız bir ebeveynin en değerli varlıklarının yani çocuklarının ihtiyaçlarının tek bir mağaza içerisinde sağlanabilmesine  yardımcı olmaktır.

Yetişkinler için çeşitliliğin çok fazla olduğunu farkeden kurucumuz çocuklara da  aynı imkanı sağlamanın bir gereksinim olduğunu düşünmüş ve bir mini Avm Concepti tasarlamıştır.

Hizmet  ilkemiz; gerek satış öncesi gerek sonrasında siz değerli ziyaretçilerimizi doğru ürünlere yönlendirerek koşulsuz memnuniyetinizi sağlamaktır.

Satış noktalarımız ve internet portalı üzerinde bulunan tüm ürünlerimizin çocuk modasını yaşatacak nitelikte ve Doğa dostu, sağlıklı ürünler olması konusunda yüksek hassasiyetle seçici davranmaktayız. 

Tercih  edilen dünya markaları ile yerel markaları bir arada toplayarak tek bir mağaza içerisinde  keşfetme keyfini yaşatmak bizim en büyük mutluluğumuzdur. 

Bambolina, her bir markayı  ayrı bir bölümde konumlandıran mağaza planlamasıyla profesyonel bir şekilde tasarlanmıştır.  Bu sayede; ebeveynlerin, 0-14 yaş aralığındaki çocuk alışverişlerini kolaylıkla ve keyifle yapabilmelerini sağlayan bir konsept ortaya konmuştur. 
 
Ebeveynlerimize sunacağımız ürünlerin belirli standartların üzerinde olması gerektiğinin bilincinde olduğumuzdan dünya standartlarında kabul edilen ve en çok tercih edilen markalardan oluşan bayiliklerimizi mağaza içersinde sizlerin alışveriş keyfine sunuyoruz. 

Satışa sunduğumuz tüm ürünlerimiz, firmamız ve yüksek standart anlayışımıza uygun üretici ve distribütör satış ve iş ortaklarımızın garantisi altındadır. 

Saygılarımızla 
Arneh Giyim Tekstil Sanayi ve Ltd. Şti.
Yükleniyor...